Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki inwestycyjne Polanów - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

170 000 zł611 m² 278,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - działka inwestycyjna w centrum Polanowa Oferuję działkę o powierzchni 611 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu, położoną w samym sercu Polanowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

91 410 zł3 047 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz swojego miejsca na wybudowanie domu zapraszamy do Polanowa! Posiadamy w ofercie kompleks 6 działek o powierzchni od 3000m2 do 3047m2 z możliwością podziału na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Sandomierz

Sandomierz(Polanów + 7 km)

1 100 000 zł20 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 2 5 ha, położona na obrzeżach Sandomierza (teren niezalewowy). Studium zagospodarowania - teren przeznaczony pod inwestycje związane.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij